Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Úspěchy našich členů

 

Z K O U Š K Y    2 0 2 0  yes yes yes

22. srpen ( LTV Dobřany )

IFH-V            Pavel Písař           +  Ulla Radinie  /KV/

5. srpen ( LTV Podhradí nad Dyjí )

UPr 1       Radovan Süss           +  Bustter Awedante  /HW/

15. červenec ( LTV Podhradí nad Dyjí )

BH           Jiří Knecht                 +  Caspien Awedante  /HW/
IBGH 3     Eva Hajšmanová      +  Anttara Black Awedante  /HW/

4. červenec ( ZKO Příbram )

STPr 1            Pavel Písař           +  Ulla Radinie  /KV/

14. červen ( ZKO Horní Bříza )

FPr 2            Pavel Písař           +  Ulla Radinie  /KV/

7. červen ( ZKO Zruč )

OB 2           Eva Hajšmanová     +  Anttara Black Awedante  /HW/

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 9  yes yes yes

26. říjen ( ZKO Zruč )

UPr 1          Jitka Kovářová        +  Chelsea   /kříženec/
 

29. září ( ZKO Zruč )

BH           Petr Hyndrák             +  Carson Na3   /HW/
BH           Markéta Kottová        +  Centenario Bohemia Lischin  /HW/
ZVV 1      Romana Šnytrová      +  Cir Bubenský dvůr /DS/
IFH - V     František Kasl            +  BillyRoy Awedante  /HW/
IFH 1       Eva Hajšmanová        +  Anttara Black Awedante  /HW/

 

10. červenec ( LTV Podhradí nad Dyjí )

BH           Laura Marešová       +  Collete Awedante  /HW/
ZM           Ivana Süssová          +  Charisma Seahwk  /HW/
ZPS 1      Radovan Süss           +  Bustter Awedante  /HW/
FPr 3       František Kasl            +  BillyRoy Awedante  /HW/
IFH - V     Eva Hajšmanová       +  Anttara Black Awedante  /HW/
 

26. květen ( ZKO Zruč )

ZZO         Jiří Knecht            +  Caspien Awedante  /HW/
FPr 2        Eva Hajšmanová  +  BillyRoy Awedante  /HW/

19. květen ( ZKO Zruč )

OB Z           Jitka Kovářová        +  Chelsea   /kříženec/
OB 1           Eva Hajšmanová     +  Anttara Black Awedante  /HW/

11. květen ( ZKO Starý Plzenec )

ZM            Pavel Písař           +  Ulla Radinie  /KV/

5. duben ( Lužany )

OB 1           Alice Bóriková     +  Tracy /LC/

28. duben ( ZKO Zruč )

ZZO 1         Laura Marešová        +  Collete Awedante  /HW/
IGP 1          František Kasl            +  BillyRoy Awedante  /HW/
 

Z K O U Š K Y    2 0 1 8  yes yes yes

21. října (Zruč)
ZZO        Ing. Miroslav Tobiáš  +  Elsa od Petynky
ZZO 1      Eva Hajšmanová     +  Anne-Berry Awedante
ZZO 1      Ivana Süssová        +  Charisma Seahwk
BH          Jaroslav Klečka        +   Cony z Manětínské ulice
FPr 1      Pavel Písař               +  Ulla Radinie
FPr 2      Ing. Jaroslav Bárta   +   Axa Pilsbox

29. září (Zruč)
ZOP        Laura Marešová        +  Collete Awedante
ZOP        Jiří Knecht                 +  Caspien Awedante
ZPU 1      Eva Hajšmanová      +  Anne-Berry Awedante
ZPU 2      Ing. Jaroslav Bárta   +   Axa Pilsbox

23. září (Zruč)
ZZO         Laura Marešová        +  Collete Awedante
BH           Eva Hajšmanová       +  Anne-Berry Awedante
FPr 1       Radovan Süss           +  Bustter Awedante
FPr 1       Ing. Jaroslav Bárta     +   Axa Pilsbox
IPO 2       Mgr. Helena Moulisová  +  Cashira Xebor Czech
IPO 3       Ing. Daniel Fojtík        +  Antton Doruscanis

12. července (Podhradí nad Dyjí)
VZ AD      Ivana Süssová     + Charisma Seahwk
VZ AD      Radovan Süss     + Bustter Awedante
VZ AD      František Kasl      + BillyRoy Awedante
VZ AD      Eva Hajšmanová  + Anttara Black Awedante
VZ AD      Laura Marešová   + Colette Awedante

11. července (Podhradí nad Dyjí)
BH               Ivana Süssová  + Charisma Seahwk

9.-10. června (Zahradiště)
ZVV1             Ing. Jaroslav Bárta   +   Axa Pilsbox

26. května (Dobřany)
BH   
            Pavel Písař  +  Ulla Radinie

13. května (Horní Bříza)
IPO2            Ing. Daniel Fojtík   + Antton Doruscanis
IPO3            Libuše Pucholtová + Beauty Eso Bohemia

12. května (Lužany u Jičína)
OBZ              Alice Bóriková +Tracy

6. května (Zruč)
OB 1              Eva Hajšmanová + Anttara Black Awedante

14. dubna (Zruč)
ZZO                Ivana Süssová  + Charisma Seahwk
ZZO                Eva Hajšmanová +  Anne-Berry Awedante
ZZO 2             Eva Hajšmanová  +  Anttara Black Awedante

ZM                    Ing. Jaroslav Bárta   +   Axa Pilsbox
IPO 1              Mgr. Helena Moulisová  +  Cashira Xebor Czech

8. dubna (Zruč)
ZZO                Petr Hyndrák  + Carson Na3
ZZO                Pavel Písař  +  Ulla Radinie
FPr 1               František Kasl  + BillyRoy Awedante
IPO 1              Ing. Daniel Fojtík  + Antton Doruscanis   

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 7  yes yes yes

28. října (Líně)

OBZ             Eva Hajšmanová                    Anttara Black Awedante

 

22. října (Zruč)
BH                Martin Považan                      Einstein Taien

BH                Daniel Fojtíkn                         Antton Doruscanis
ZZO              Dagmar Šturcová                   Onyx od Ivetky Vel-Om

ZZO 1           Pavel Hochman                      Livie  od Ivetky Vel-Om

FPr  1           Helena Moulisová                   Cashira Xebor Czech

StPr 3           Eva Hajšmanová                    Cailin Sun Kesidy
 IPO 2           Libuše Pucholtová                  Beauty Eso Bohemia

 

15. října (Zruč)
ZZO                Martin Považan                     Einstein Taien
ZZO 1             Jaroslav Bárta                        Axa Pilsbox
ZZO 1             Vladimíra Bártová                   Caprice Pro-Nika
UPr 3              Eva Hajšmanová                    
Anttara Black Awedante

 

17. září (Zruč)
ZOP                Miroslav Tobiáš                      Elsa od Petynky
ZOP                Lenka Rozumová                   Betty Sarasany
ZOP                Ivana Süssová                       Charisma Seahawk
ZOP                Eva Hajšmanová                    Anne-Berry Awedante
ZPU-1             Ivana Landovská                    Haggis Canis Ludens
ZPU-2             František Kasl                         BillyRoy Awedante 

 

4.srpna (Most)

RH-FL A           Alice Bóriková    Tracy
 

12.července 2017 (Podhradí nad Dyjí)

ZM                    František Kasl          BillyRoy Awedante

14. května (Lužany u Jičína)
ZOP                  Alice Bóriková           Tracy

6. května (Zruč)
ZOP      Petr Hyndrák             Carson NA3
ZOP      Miroslava Hochová   Anthony Fantom Chlumu CS
ZOP      Ivana Landovská       Haggis Canis Ludens 
ZPU 1   František Kasl            BillyRoy Awedante
ZPU 1   Radovan Süss           Bustter Awedante


2. dubna (Zruč)
BH       Miroslava Hochová     Emann od Policie Č
ZZO 1  Radovan Süss             Bustter Awedante
FPr 3    Eva Hajšmanová        Anttara Black Awedante

8. dubna (Zruč)
ZZO    Jaroslav Kouba          Ares Ernstalidaj
BH       František Kasl           Billyroy Awedante
FPr 2   Eva Hajšmanová       Anttara Black Awedante
StPr 2  Eva Hajšmanová       Cailin Sun Kesidy

20. ledna (Železná Ruda)
RH-LE
  Alice Bóriková       Tracy

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 6  yes yes yes
30. října (Zruč)
ZZO       Radovan Süss                        Buster Awedante  
ZZO       Kasl František                        Buster Awedante  

BH    Vladimíra Bártová                 Caprice Pro-Nika
BH         Ing. Jaroslav Bárta                        Axa Pilsbox
FPr 2      Miroslava Hochová                       Dragon Fantom Chlumu
ZVV 1      Lukáš Polanecký                         Jesse Daniel Bohemia

24. října (Rokycany)
 Canisterapeutická zkouška  Eva Hajšmanová   Anttara Black Awedante

Canisterapeutická zkouška  Eva Hajšmanová    Cailin Sun Kesidy

16. října (Zruč)
BH        Radovan  Süss                          Buster Awedante  
ZZO      Vladimíra Bártová                 Caprice Pro-Nika
ZZO      Ing. Jaroslav Bárta                Axa Pilsbox
ZPS 1   Eva Hajšmanová                   Anttara Black Awedante
STPr 1  Eva Hajšmanová                   Cailin Sun Kesidy

25. září (Zruč)
ZOP        Radovan Süss                          Buster Awedante  
ZOP        František Kasl                     BillyRoy Awedante 
ZOP     Adéla Cibulková Levorová     Dieego Timo od Valinky
ZOP       Vladimíra Bártová                Caprice Pro-Nika
ZPU 1     Ing. Jaroslav Bárta              Axa Pilsbox
ZPU - S  Eva Hajšmanová                 Anttara Black Awedante

3. září  (Zbraslav u Brna)

FPr 1   Miroslava Hochová                Drakonie Fantom Chlumu

FPr 1   Miroslava Hochová                Dragon Fantom Chlumu   

19. srpen (Dobřany)

BH   Miroslava Hochová                Drakonie Fantom Chlumu

6. srpna (Most)
ZZZ    Ing. Jaroslav Bárta       Axa Pilsbox

13. července (Podhradí nad Dyjí)
UPr 2    Eva Hajšmanová            Anttara Black Awedante

3. července (Toužim)
ZM    Miroslava Hochová          Diego Fantom Chlumu

24. dubna (Zruč)
BH      Miroslava Hochová      Dragon Fantom Chlumu
BH      Miroslava Hochová      Diego Fantom Chlumu
BH      Mgr. Helena Moulisová  Cashira Xebor Czech
FPr 1  Eva Hajšmanová          Anttara Black Awedante
IPO 1  Rudolf Würtherle          Xeno z Folinku

16. dubna (Zruč)
ZOP    Ing. Jaroslav Bárta      Axa Pilsbox
ZOP    Václav Götz                Ashton z Paleolitu
ZOP    Jiřina Divišová            Elefant Elbrus Blueheeler
ZPU-1 Milan Sak                   Picasso in blue knížete Sternenhocha
ZPU-1 Eva Hajšmanová        Anttara Black Awedante

3. dubna (Valcha)
ZZZ    Eva Hajšmanová          Anttara Black Awedante

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 5  yes yes yes

18. října (Zruč)
ZZO 1        Eva Hajšmanová  - Cailin Sun Kesidy
ZZO 1        Libor Ernst           -  Ali Podman
BH             Zdenka Štruncová - Ie Isis Mighty´s Spring Meadow
FPr  1        Václav Götz          - Ashton z Paleolitu
SPr 2          Miroslav Blecha   - Alien z Manětínské ulice

10. října (Beroun)
ZOP           Eva Hajšmanová -  Anttara Black Awedante
ZOP           Libor Ernst           -  Ali Podman

3. října (Zruč)
ZZO 1        Eva Hajšmanová -   Anttara Black Awedante
ZZO 1        Václav Götz        -   Ashton z Paleolitu
ZZO 1        Jiřina Divišová     -  Elefant Elbrus Blue Heeler
ZZO 1        Milan Sak             -  Picasso in blue knížete Sternenhocha
SPr 1         Miroslav Blecha    - Alien z Manětínské ulice

18. července (Dobřany)

vytrvalostní zkouška  Jaroslav Bárta -  Axa Pilsbox
vytrvalostní zkouška  Vladimíra Bártová -  Caprice Pro-Nika

15. července (Podhradí nad Dyjí)

UPr 1          Eva Hajšmanová - Anttara Black Awedante
FH 1           Eva Hajšmanová - Cailin Sun Kesidy

18. dubna (Zruč)

BH             Eva Hajšmanová - Anttara Black Awedante
BH             Václav Götz - Ashton z Paleolitu
BH              Libor Ernst  - Ali Podman
BH              Pavla Richterová - Tonny
BH              Miroslav Blecha - Alien z Manětínské ulice
UPr 2          Alice Bóriková  - Tracy
IPO 1          Jiří Lavička  - Bax z Milínova

5. dubna (Zruč)

ZZO            Zdeňka Štruncová - IE ISIS Mighty´s Spring Meadow
ZZO            Eva Hajšmanová  - Anttara Black Awedante
ZZO            Adéla Cibulková Levorová - Bella od Valinky
ZZO             Libor Ernst  - Ali Podman
ZZO             Jitka Tumová - Bára Impaku
ZZO             Jaroslav Klečka  - Camus
ZMP 1          Václav Götz  - Ashton z Paleolitu
ZVV 1           Rudolf Würtherle - Xeno z Folinku

29. března (Plzeň)

ZTV 1           Alice Bóriková    - Tracy

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 4  yes yes yes

22. listopadu (Tlučná)
BH           Rudolf Würtherle - Xeno z Folynku

9. listopadu (Karlovy Vary)
RH-TE    Alice Bóriková    - Tracy
RH-TE    Eva Hajšmanová - Cailin Sun Kesidy

18. října (Zruč)
BH          Libuše Pucholtová - Beauty Eso Bohemia
BH          Jaroslav Klečka - Camus
IPO 1      Miroslava Hochová - Adeline od Dyleňské hory
UPr 3      Eva Hajšmanová - Cailin Sun Kesidy
FPr 3      Lenka Krystiánová - Arwen Cane Silesia

5. října (Blovice)
SPr 1      Miroslava Hochová   - Adeline od Dyleňské hory

4. října (Blovice)
ZVV 1     Miroslava Hochová   - Adeline od Dyleňské hory

24. července (Starý Plzenec)
UPr 2      Alena Fišerová   - Tim

16. července (Podhradí nad Dyjí)
UPr 2      Eva Hajšmanová   -  Cailin Sun Kesidy

21. června (Dobřany) 
ZVV 3     Jiří Lavička  -  Bax z Milínova   

20. dubna (Zruč)
ZMMP   Václav Gotz  - Ashton z Paleolitu
ZM         Miroslav Blecha  - Alien z Manětínské ulice
ZPS1      Eva Hajšmanová  - Cailin Sun Kesidy

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 3  yes yes yes

17.listopadu  (Hostomice)

IPO 3  Petra Plačková       - Xanto z Agíru Bohemia

19. října (Zruč)
BH      Jiřina Divišová        - Elefant Elbrus Blue Heeler
BH      Jana Češková         - Cherry
UPr 1  Alena Fišerová       - Tim
FPr 2  Lenka Krystiánová  - Arwen Cane Silesia
FPr 3  Helena Moulisová   - Bony Xebor Czech
IPO 2  Petra Plačková       - Xanto z Agíru Bohemia

3. srpna (Most) 
ZZZ   Eva Hajšmanová    - Cailin Sun Kesidy

11. května (Podhradí nad Dyjí) 
FPr 3   Eva Hajšmanová   - Cailin Sun Kesidy

11. května (Hrádek u Rokycan) 
ZVV 2 Jiří Lavička            - Bax z Milínova 

20. dubna (Zruč)
BH      Alena Fišerová        - Tim
BH      Pavel Schröpfer       - Avril Krásnoočko
BH      Lenka Krystiánová  - Arwen Cane Silesia
UPr 1  Alice Bóriková         - Tracy
 

14. dubna (Zruč)

ZZO   Jiřina Divišová     - Elefant Elbrus Blue Heeler
ZZO   Miroslav Blecha   - Alien z Manětínské ulice
ZZO   Kateřina Nižňanová - Akim
ZPO1 Ivana Landovská   - Artush Deny Dog

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 2  yes yes yes

21. října (Zruč)

IPO 3   Eva Šnajdrová   - Fanka Ajaxova Uranie

UPr 1   Eva Hajšmanová   - Cailin Sun Kesidy

SPr 1   Ivana Landovská   - Artush Deny Dog

IPO 1   Petra Plačková     - Xanto z Agiru Bohemia

BH       Petr Pavel            - Charles

14. října (Zruč)

ZZO   Alice Bóriková          - Tracy

ZPS 1   Ivana Landovská   - Artush Deny Dog

ZPO 1   Miroslav Blecha    - Cony Foxy Queen

15. srpna (Tyra)

IPO-VO   Eva Hajšmanová   - Cailin Sun Kesidy

4.srpna  (Most)

ZTV 1   Vladimíra Bártová  +  Borůvka z Červeného Hrádku

2.- 3. června  (Meziříčko)

ZVV 2   Jaroslav Bárta  +  Barborka z Červeného Hrádku

20. května  (Klabava)

ZVV 1    Petra Plačková   -      Xanto z Agiru Bohemia

20. května  (Hrádek)

IPO1      Helena Moulisová     +    Bony Xebor Czech

28. dubna  (Rakovník)

BH         Helena Moulisová     +    Bony Xebor Czech

22. dubna (Zruč)

IPO 2      Eva Šnajdrová     +    Fanka Ajaxova Uranie

FPr 2      Eva Hajšmanová  +   Cailin Sun Kesidy

BH          Alice Pašková       +    Tracy

BH          Jiří Lavička             +    Bax z Milínova

BH          Olga Jandová        +    Dorka   z Červeného Hrádku

BH          Jaroslav Bárta       +     Barborka   z Červeného Hrádku

BH          Ivana Landovská   +    Artush Deny Dog

15. dubna  (Zruč)

ZZO        Michaela Rozumová  +    Abby

ZM          Eva Hajšmanová        +    Cailin Sun Kesidy

ZM          Hana Maňasová         +    Shir Anrebri

25. března  (Světec)

BH      Eva Šnajdrová     +    Fanka Ajaxova Uranie

BH      Petra Plačková    +    Xanto z Agiru

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 1  yes yes yes

12. listopadu  (Hrádek u Rokycan)

ZVV 1   Helena Moulisová     +    Bony Xebor Czech  

6. listopadu  (Plzeň - Doubravka)

FPr 2      Helena Moulisová     +    Bony Xebor Czech

16. října  (Zruč)

IPO 1      Eva Šnajdrová     +    Fanka Ajaxova Uranie

FPr 1      Eva Hajšmanová  +    Cailin Sun Kesidy

FPr 1      Hana Maňasová   +    Shir Anrebri

FPr 1      Lenka Krystiánová +  Arwen Cane Silesia

FPr 3       Olga Jandová      +    Dorka   z Červeného Hrádku

FPr 3       Ivana Landovská    +    Artush Deny Dog

28. září  (Horní Bříza)

IPO 2   Naďa Sloupová  +  Caro Dacheri

FPr 1   Hana Kremlová  +  Gentleman Gill Alary Aslar

 24. září  (Nová Živohošť)

ZPU 1      Eva Hajšmanová   +   Cailin Sun Kesidy

26. srpna  (Dobřany)

BH        Hana Kremlová    +   Gentleman Gill Alary Aslar

9. července  (Železná Ruda)

ZPU 2     Jaroslav Bárta   +    Barborka  z Červeného Hrádku

ZOP        Hana Kremlová  +   Gentleman Gill Alary Aslar

11. - 12. června  ( Meziříčko)

ZVV 1     Olga Jandová         +  Dorka   z Červeného Hrádku 

26. dubna  (Horní Bříza)

IPO 1   Naďa Sloupová  +  Caro Dacheri

24. dubna  (Zruč)

ZZO        Hana Kremlová    +   Gentleman Gill Alary Aslar

ZZO        Jitka Kalinová      +   Charón Sun Kesid

ZM          Jitka Kozáková    +    Bára Xebor Czech

ZM          Eva Šnajdrová     +    Fanka Ajaxova Uranie

ZVV1       Rudolf Würtherle +   Sony z Folinku   

16. dubna  (Zruč)

BH          Zdeňka Štruncová  +  Forest Queen

BH          Eva Hajšmanová     Cailin Sun Kesidy

FPr 1      Miroslav  Blecha     + Cony Foxy Queen

FPr 2      Ivana Landovská    +  Artush Deny Dog

FPr 2      Olga Jandová         +  Dorka   z Červeného Hrádku

FPr 2      Štefan  Horanský   +  Nelli Angel Navajo

9. dubna  (Karlštejn)

ZOP     Eva Hajšmanová   +   Cailin Sun Kesidy

28. ledna  (Špičák)

RH-LA     Jaroslav Bárta   +    Barborka  z Červeného Hrádku

RH-LA     Vladimíra Bártová  +  Borůvka z Červeného Hrádku

 

Z K O U Š K Y    2 0 1 0  yes yes yes

13. listopadu  (Hrádek u Rokycan)

FPr 2     Jaroslav Bárta   +    Barborka  z Červeného Hrádku

IPO 1      Libuše Pucholtová +  Aranie Anyre Lynx

16. října  (Zruč)

IPO V     Jaroslav Bárta   +    Barborka  z Červeného Hrádku

FPr 1      Olga Jandová   +     Dorka   z Červeného Hrádku

FPr 1      Helena Moulisová  +  Bony Xebor Czech

FPr 1      Štefan  Horanský   +  Nelli Angel Navajo

FPr 2       Vladimíra Bártová  +  Borůvka z Červeného Hrádku

FPr 3       Eva Šnajdrová       +  Egida Jumper

FPr 3       Libuše Pucholtová +  Aranie Anyre Lynx

10. října  (Zruč)

ZZO       Eva Hajšmanová   +   Cailin Sun Kesidy

10. října  (Karlovy Vary)

RH-E      Jaroslav Bárta   +    Barborka  z Červeného Hrádku

29. srpna  (Beroun)

FPr 1      Jaroslav Bárta   +    Barborka  z Červeného Hrádku

FPr 1      Vladimíra Bártová  +  Borůvka z Červeného Hrádku

28. srpna  (Otěšice)

IPO V      Vladimíra Bártová  +  Borůvka z Červeného Hrádku

20. srpna (Brno)

ZMMP    Milan Sak   +   Quernica Knížete Sternenhocha

19. srpna (Brno)

 FPr 1     Milan Sak  +   Altagracia Carboneum

15. srpna (Brno)

ZOP      Milan Sak  +  Quernica Knížete Sternenhocha

ZPU 1    Milan Sak   +   Altagracia Carboneum

31. července (Dobřany)

IPO 3   Petra Plačková  +  Tobiáš Anrebri

23. července (Dobřany)

IPO 2    Petra Plačková  +  Tobiáš Anrebri 

6. července  (Kryry)

FPr 1   Ivana Landovská  +  Artush Deny Dog

20. června  (Železná  Ruda)

ZPU 1   Jaroslav Bárta  +  Barborka z Červeného Hrádku

ZPU 2   Jaroslav Bárta   +  Afrodita z Červeného Hrádku

6. června  (Rokycany)

IPO 3   Naďa Sloupová  +  Madla Anrebri

5.- 6. června  (Meziříčko)

ZVV 1   Jaroslav Bárta  +  Barborka z Červeného Hrádku

ZVV 1   Vladimíra Bártová  +  Borůvka z Červeného Hrádku

30. května  (Horní  Bříza)

IPO 1   Naďa Sloupová  +  Tabarka Anrebri

IPO 1   Petra Plačková  +  Tobiáš  Anrebri

16. května  (Karlovy  Vary)

ZZZ      Jaroslav Bárta  +  Barborka z Červeného Hrádku

25. dubna  (Zruč)

ZZO      MUDr. Michal Šmíd   +  Nella Anrebri

ZZO      Hana Maňasová  +  Shir Anrebri

ZZO       Miroslav  Holý  + Cita Hromadog Brunensis

ZZO       Miroslav  Blecha + Cony Foxy Queen

ZZO       Radek  Tomášek + Alfík z Černické stráně

ZM        Jaroslav Bárta  +  Barborka z Červeného Hrádku

ZVV1     Ivana Landovská  +  Artush Deny Dog

 

Z K O U Š K Y    2 0 0 9  yes yes yes

17. listopadu (Horní Bříza)

IPO 2                Naďa Sloupová  +  Madla Anrebri

BH                    Naďa Sloupová  + Tabarka Anrebri

15. listopadu (Karlovy Vary)

ZPU 1              Jaroslav Bárta   +  Afrodita z Červeného Hrádku

25. října (Kryry)

IPO-V                 Ivana Landovská + Artush Deny Dog

 3. října (Dobřany)

IPO 3                Jindřich Fojtík + Agir Xebor Czech

3. října (Horní Bříza)

FPr 1             Zdeňka Štruncová + Created vor Radinie

13. září  (Horní Bříza)

ZM              Zdeňka Štruncová  +  Created vor Radinie

12. září  (Beroun)

ZOP            Jaroslav Bárta  +    Afrodita z Červeného Hrádku

ZPU 1          Vladimíra Bártová  +  Borůvka z Červeného Hrádku 

14. srpna (Dvůr Králové nad Labem) 

ZPU 2            Kateřina Němečková  +  Eru z Osgiliathu

8. srpna (Pardubice) 

RH-E              Jaroslav Bárta + Borůvka z Červeného Hrádku

3. srpna (Jevišovice)

ZOP                Ladislav Robb  +  Brian 

30. července (Otěšice)

ZM                 Ivana Landovská  +  Artush Deny Dog

27. června (Železná Ruda) 

ZOP             Vlaďka Bártová  +  Borůvka z Červeného Hrádku

ZOP             Jaroslav Bárta  +  Barborka z Červeného Hrádku

31. května (Zdice)

IPO 1              Naděžda Sloupová + Madla Anrebri

IPO 2              Petra Plačková + Odeta z Likonu

24. května (Zdice)

BH              Eva Šnajdrová  +  Ruby Anrebri

BH               Petra Plačková  +  Tobiáš Anrebri

17. května (Ševětín)

ZVV 1          Radek Jedlička + Jessika Provocativo

16. května (Starý Plzenec)

FPr 3               Kateřina Němečková  +  Eru z Osgiliathu  

18. dubna (Zruč)

BH                 Jaroslav Bárta  +  Borůvka z Červeného Hrádku

BH                 Zdeňka Štruncová  +  Created vor Radinie

BH                 Petra Plačková  +  Odeta z Likonu

FPr 2              Eva Šnajdrová  +  Egida Jumper

4. dubna (Zruč)

ZZO              Robert Bošek  +  Charm Podhráz

ZZO              Jaroslav Bárta   +  Barborka z Červeného Hrádku

ZZO              Jaroslav Bárta  +  Borůvka z Červeného Hrádku

ZZO              Josef Plaček  +  Odeta z Likonu

ZZO              Petra Plačková  + Tobiáš Anrebri

28. března (Horní Bříza)

ZZO        Zdeňka Štruncová  +  Created vor Radinie

18. ledna (Špičák)

RH-LA     Jaroslav Bárta  +  Afrodita z Červeného Hrádku

 

Z K O U Š K Y    2 0 0 8  yes yes yes

22. listopadu (Křimice)

ZVV 1      Jindřich Fojtík  +  Agir Xebor Czech

17. listopadu (Dobřany)

IPO 1        Petra Plačková  +  Odeta z Likonu

FPr 1        Eva Šnajdrová  +  Egida Jumper

16. listopadu (Zdice) 

IPO 3        Renata Machová  +  Frederica Anrebri)

 2. listopadu (Křimice)

IPO 2         Jindřich Fojtík  +  Agir Xebor Czech

12. října (Zdice)

IPO 2     Renata Machová  +  Frederica Anrebri

IPO 3     Jiří Mach  +  Francesco Anrebri

11. října (Starý Plzenec)

ZVV 1     Věra Jáchimová  +  Buket Tara Czech

10. října (Zdice)

SchH/VPG A       Jiří Mach  +  Francesco Anrebri

4. října (Otěšice)

IPO 2     Michaela Šrámková  +  Allti Hébé Box

28. září (Karlovy Vary)

RH-E     Jaroslav Bárta  +  Afrodita z Červeného Hrádku

21. září (Karlovy Vary)

ZZZ      Jaroslav Bárta  +  Borůvka z Červeného Hrádku

16. srpna (Zruč)

BH        Eva Šnajdrová  + Egida Jumper

IPO 1    Renata Machová  +  Frederica Anrebri

IPO 2    Jiří Mach  +  Francesco Anrebri

10. srpna (Zruč)

BH        Mgr. Věra Jáchimová  +  Buket Tara Czech

IPO V   Renata Machová  +  Frederica Anrebri

IPO 1   Jiří Mach  +  Francesco Anrebri

 31. července (Nechranice)

ZZZ      Jaroslav Bárta  +  Afrodita z Červeného Hrádku

10. května (Zruč)

ZZO      Kristýna Bastlová  +  Laura 

ZZO      Eva Šnajdrová  +  Egida Jumper

 

Z K O U Š K Y    2 0 0 7  yes yes yes

 15. dubna (Zruč)

FPr 1         Helena Moulisová  +  Bellis Jiskrné oko

IPO V         Kateřina Němečková  +  Eru z Osgiliathu

 28. dubna (Zruč)

ZVV 1        Jaroslav Pešek  +  Tara z Křemeláku

ZZO          Josef Plaček  +  Ostra Framato 

29. dubna (Zruč)

FPr 1         Kateřina Němečková  +  Eru z Osgiliathu

FPr 1         Jaroslav Bárta  +  Afrodita z Červeného Hrádku

IPO V         Michaela Šrámková  +  Allti Hébé Box

IPO 1         Daniel Fojtík  +  Arthur Foxy Queen

13. května 

FPr 1         Naděžda Sloupová  +  Damian Anrebri (Komárov)

FPr 2         Jaroslav Bárta  +  Afrodita z Červeného Hrádku (St. Plzenec) 

30. června (Nýřany)

FPr 2          Naděžda Sloupová  +  Damian Anrebri 

1. července (Dobříš)

FPr 1          Věra Jáchimová  +  Buket Tara Czech

FPr 2          Helena Moulisová  +  Bellis Jiskrné oko

FPr 3          Naděžda Sloupová  +  Damian Anrebri

3. srpna (Dvůr Králové nad Labem)

ZPU 1         Kateřina Němečková  +  Eru z Osgiliathu

25. srpna (Otěšice - Stříbrný obojek)

IPO 3           Magda Fojtíková  +  Escobar Pešmar

IPO 3           Daniel Fojtík  +  Ascot Tara Czech

28. září (Zruč)

FPr 1            Radka Frajtáková  +  Akim Xebor Czech

FPr 1            Eva Šimková  +  Filip z Vítání

FPr 1           Jindřich Fojtík  +  Agir Xebor Czech

FPr 3            Jaroslav Bárta  +  Afrodita z Červeného Hrádku

IPO 2            Daniel Fojtík  +  Arthur Foxy Queen

SchH 2         Iva Fojtíková  +  Imperio z Ringu

20. října (Praha - Justitzův memoriál)

IPO 3            Iva Fojtíková  +  Imperio z Ringu 

4. listopadu (Zruč)

FPr 2             Eva Šimková  +  Filip z Vítání

FPr 2             Josef Plaček  +  Ostra Framato

FPr 2             Kateřina Němečková  +  Eru z Osgiliathu

IPO V             Jiří Mach  +  Francesco Anrebri

IPO 1             Jindřich Fojtík   +  Agir Xebor Czech

SchH 1           Magda Fojtíková  +  Escobar Pešmar
FPr 1, 2           Jiří Mach  +  Francesco Anrebri

FPr 1, 2           Renata Machová  +  Voodoo Hartis 

ZVV 1              Renata Machová  +  Voodoo Hartis 

ZVV 1              Renata Machová  +  Frederica Anrebri 

ZVV 3              Renata Machová  +  Doksy Bady Ron 

FPr 1               Renata Machová  +  Gwen Anrebri